Poslední recenze

Skvělý obchod

5,0 rating
2. prosince 2019

S obchodem jsem byl maximálně spokojen. Skvělá domluva s majitelem, rychlé vyřízení objednávky a dodání v dohodnutém termínu. Nelze nic vytknout, plně doporučuji. Děkuji za obchod.

Dušan Pánek

Dávám 6 hvězd, protože 5 je málo :-))))

5,0 rating
13. srpna 2019

Nelze jinak než hodnotit kladně. Vše proběhlo k naprosté spokojenosti. Ochota, domluva, dodání, předvedení, odvezení, cena. Děkuji za takovou službu. Všem doporučuji a příště využiji opět Vašich služeb.

Jiří Hlávka

Skvělé...

5,0 rating
13. července 2019

Půjčili jsme si nosič kol na tažné zařízení. Byli jsme velice spokojeni jak s nosičem, tak i s nabízející službou. Nosič nám byl předán o něco dříve a přesto jsme platili pouze za smluvené dny. Výborná komunikace s majitelem, předvedení, cena. I samotný nosič je opravdu kvalitní. Můžu jen doporučit.

Loucký Lubomír

maximální spokojenost

5,0 rating
30. června 2019

Se službou jsme byli maximálně spokojeni .Nejvíce mne překvapilo,že příjemní majitelé mi střešní nosič
dovezli i o dva dny dříve,protože sami někam odjížděli. Objednávala jsem na poslední chvíli.Účtovali jen dny o které jsem měla zájem. Sami instalovali a zase si nosič po příjezdu sundali a odvezli. Výborná domluva po telefonu a přesnost dodání. Všem doporučuji.

Dana Vítů

Paráda

5,0 rating
18. června 2019

Jsem velmi spokojen. Zapůjčení boxu na dovolenou. Snažili se ve všem vyjít vstříc dle mých potřeb a co úplně nešlo, tak se vyřešilo kompromisem. Rychlá a výstižná domluva přes telefon, instalace na auto a vysvětlení obsluhy.

Vitouch Vladimír

Napište nám své hodnocení

5
5,0 rating
5 z 5 hvezdiček (založeno na 9 recenzích)
Výborné100%
Velmi dobré0%
Průměrné0%
Špatné0%
Velmi špatné0%
Close Menu